Lubuskie Kolegium Sędziów - Podkolegium Żary - strona oficjalna

Banery

FOTORELACJA: RYWAL STARGARD GUBIŃSKI - ALFA JAROMIROWICE (28-08-2011)
Ładowanie...

Wyniki egzaminów sędziów klasy B w dniu 15.04.2014

• autor: ph, 2014-04-15 21:33
W załączniku publikujemy wyniki egzaminów sędziów klasy "B", które odbyły się w dniu dzisiejszym (15.04) na stadionie "Syrena" w Żarach. Jednocześnie informujemy, że był to ostatni (trzeci) termin egzaminów zimowych w sezonie 2013/2014.

Załączniki:
Wyniki egzaminu teoretycznego.doc
Wyniki egzaminu sprawności fizycznej.doc
Lista klasyfikacyjna sędziów klasy B.pdf

A propos: Niedzielan uwolniony od Ruchu

• autor: ph, 2014-04-08 14:35

Oto jak działają polskie kluby. Ruch Chorzów nie płacił Andrzejowi Niedzielanowi przez około rok. Oczywiście liczono, że nie będzie trzeba mu zapłacić – wystarczy zorganizować karne treningi, jak najwięcej, jak najczęściej, jak najmocniej. Na pewno w końcu nie wytrzyma, nie przyjdzie, po prostu – da się złamać. Przecież jest zarobiony, na sto procent machnie ręką, zaśpi, pęknie. A wtedy rozwiąże się kontrakt z winy zawodnika.

weszlo.com

Egzamin poprawkowy dla sędziów klasy B - ostatni termin

• autor: ph, 2014-04-07 15:09

Informujemy, że w dniu 15.04.2014 roku (wtorek) odbędzie się egzamin dodatkowy dla sędziów klasy "B", którzy byli nieobecni lub nie zaliczyli egzaminu w pierwszym lub drugim terminie.
Jednocześnie zanzaczamy, że jest to ostatni termin egzaminu dla sędziów klasy "B" w rundzie wiosennej.

Wszyscy sędziowie zdający egzamin sprawności fizycznej musza posiadać ważne badania lekarskie. Koledzy, którzy nie będą posiadali aktualnych badań lekarskich, nie zostaną dopuszczeni do egzaminu sprawności fizycznej przez komisję egzaminacyjną.

Harmonogram:

Stadion "Syrena" ul. Leśna 34 w Żarach
17.45 - 18:00 - przyjazd uczestników
18.00 - 18.30 - test teoretyczny
18.45 - 19.15 - test
sprawności fizycznej
19.15 - zakończenie

Calesa lepsza w meczu z Malinowski Team

• autor: ph, 2014-04-04 22:22

Calesa dziś wieczorem pokonała w meczu XVI kolejki Lubskiej Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej drużynę "Malinowski Team" 3:1 (1:0). Bramki dla "niebiesko - białych" zdobyli: Piotr Rudewicz, Adam Bryjak i Jarosław Gałązka.

Calesa: Horożaniecki - Siemion, Zabojszczyk, Bryjak, Słobodzian (k), Gałązka, Weber.
Kierownik: Mariusz Maćko

Sędziował: Dworczak

Webb: Ten finał kompletnie zmienił moje życie

• autor: ph, 2014-04-03 21:19

Spotykając Howarda Webba, trudno uwierzyć, że ten bezpośredni, uśmiechnięty i chętnie odpowiadający na pytania Anglik to człowiek, który na swoim koncie ma takie osiągnięcia, jak prowadzenie finału Mistrzostw Świata 2010 między Hiszpanią a Holandią.

43-letni ojciec trójki nastolatków, o których mówi, że „są z niego dumni, choć za bardzo tego nie okazują”, przebywał w Zurychu, biorąc udział w seminarium przygotowawczym do Mundialu w Brazylii, na którym zarówno on sam, jak i jego asystenci zaliczą kolejną imprezę tej rangi. Serwisowi FIFA.com udało się porozmawiać z Webbem na wiele różnych tematów, w tym o początkach jego sędziowskiej przygody, wspomnieniach z burzliwego finału w Johannesburgu oraz o dylemacie, z którym on i jego partnerzy będą musieli zmierzyć się w czerwcu, będąc rozdartymi pomiędzy chęcią osiągnięcia ostatnich faz turnieju, a kibicowaniem reprezentacji Anglii.

Paweł Pskit bez kontraktu zawodowego

• autor: ph, 2014-04-02 09:31

Przewodniczący Kolegium Sędziów PZPN, Zbigniew Przesmycki, złożył wniosek o rozwiązanie zawodowego kontraktu z sędzią Pawłem Pskitem. Polski Związek Piłki Nożnej zaakceptował prośbę. Podstawą rozwiązania kontraktu był całokształt boiskowych dokonań sędziego Pskita. Kontrakt sędziego przestanie obowiązywać od nowego sezonu.

źródło: sedziapilkarski.pl

Odbierz licencję

• autor: ph, 2014-03-28 22:04

Informujemy, że sędziowie klasy "B" mogą odbierać swoje licencje u kolegi Dawida Zabojszczyka.

Dźwięki gwizdków - porównanie

• autor: ph, 2014-03-27 17:46

Ciekawe porównanie dźwięków poszczególnych gwizdków, które może pomóc przy wyborze odpowiedniego według własnego uznania.

Egzamin dodatkowy sędziów klasy "B" zakończony farsą

• autor: ph, 2014-03-27 17:00

Jednym wielkim nieporozumieniem zakończył się egzamin poprawkowy dla sędziów klasy "B" Podkolegium Żary. W wyznaczonym terminie "poprawki", poza komisją egzaminacyjną, na stadionie "Syrena" w Żarach pojawił się wyłącznie kolega Lucjan Gembala.

Calesa - Hertz System 3:0 vo

• autor: ph, 2014-03-27 13:34

Lubska Amatorska Liga Piłki Nożnej zweryfikowała wynik spotkania z dnia 26.03.2014 (XV kolejka) pomiędzy zespołami Hertz Systems - Calesa na korzyść Calesa 3-0, wynik z boiska 3-3.

Kapitan zespołu Hertz Systems przyznał się w dniu dzisiejszym (27.03.2014) do wszystkich zarzutów, które pojawiły się po w/w meczu.

Zawodnik drużyny Hertz Systems Radosław Krukowski (w protokole LALPN Grochowski Artur) został zgłoszony w tutejszym Podokręgu Lubuskiego Związku Piłki Nożnej w Żarach do rozgrywek klasy "B" do drużyny Piast Lubanice.

W/w zawodnik wystąpił w meczach drużyny Piast Lubanice z Huraganem Lubomyśl w dniu 23.03 oraz Hertz Systems z Calesą w dniu 23.03.

źródło: lalpn

Sparta Grabik 0:7 Łużyczanka Lipinki Łużyckie