Podkolegium Żarsko - Żagańskie - strona oficjalna

Jakubas na kolejną kadencję w Żaganiu

• autor: admin, 2016-06-25 10:00

Dariusz Jakubas ponownie został obdarzony zaufaniem delegatów Klubów Podokręgu Żagań i wybranym Przewodniczącym Podokręgu na kadencję 2016/20.

Przypomnijmy, że D.Jakubas pełni funkcję sternika podokręgu nieprzerwanie od 10 lat czyli od utworzenia oddziału LZPN w Żaganiu w 2006 roku.

Promień II Żary od jesieni w klasie B

• autor: admin, 2016-06-24 15:30

Jak poinformowano za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej KS Promień Żary w żarskim Klubie od zbliżającego się sezonu utworzona zostanie drużyna rezerw.

Duże zmiany w KS Promień

• autor: admin, 2016-06-16 09:16

W dniu 15 czerwca 2016 roku odbyło się Walne Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze Klubu Sportowego Promień, na którym wybrano nowy zarząd. W jego skład weszli: Jacek Mondorowicz, Henryk Krzemiński, Piotr Hakman, Tomasz Kowalczyk i Włodzimierz Ściebura.

W-ce przewodniczącym Komisji Rewizyjnej KS Promień został wybrany żarsko - żagański arbiter - Mieczysław Witkowski.

Tuż po walnym odbyło się pierwsze zebranie, na którym nowy zarząd ukonstytuował się, a poszczególnym członkom przydzielono określone zadania. Nowym prezesem Klubu Sportowego Promień Żary został Jacek Mondorowicz, wiceprezesem Henryk Krzemiński, natomiast sekretarzem Piotr Hakman.

Przypomnijmy, że w zakończonym sezonie Promieniowi Żary nie udało się utrzymać w lubuskiej IV lidze i w przyszłych rozgrywkach ekipa z Żar występować będzie w zielonogórskiej klasie okręgowej.

źródło: własne,  www.promienzary.com
foto:
www.promienzary.com

Wiosenne skreślenia sędziów

• autor: admin, 2016-06-14 10:55

Zarząd Lubuskiego Kolegium Sędziów w Zielonej Górze na posiedzeniu w dniu 23.05.2016r. na wniosek referenta ds. finansowych kol. Zbigniewa Chęcińskiego z listy sędziów próbbnych i rzeczywistych skreślił n/w kolegów z powodu nie opłacenia składek KFP i KFD.

Załacznik:
Lista sędziów Podkolegium Ż-Ż.pdf

Nowe Przepisy Gry w Piłkę Nożną 16-17

• autor: admin, 2016-06-14 08:52

Najnowsze wydanie Przepisów Gry i Postanowień PZPN na sezon 2016/17 już dostępne do pobrania na naszej stronie!

Załącznik:
Przepisy Gry 2016-2017
Postanowienia PZPN

Harmonogram egzaminów sędziów w dniu 18.06

• autor: admin, 2016-06-14 08:09

W załączniku publikujemy harmonogram egzaminów sędziów LKS, które odbędą się w dniu 18.06 w Sulechowie.

Kandydatami do klasy "A" z Podolegium Żarsko - Żagańskiego są: Mariusz Niedzielan, Maciej Laskowski, Adrian Mazurek oraz Edwin Petluszewski.

Załącznik:
Pobierz - TUTAJ

Mariusz Niedzialn najlepszym sędzią Klasy B po sezonie...

• autor: admin, 2016-06-11 11:52

W dniu wczorajszym (10.06) w Marszowie oraz Żaganiu odbyły się egzaminy sędziów klasy "B".
Najlepszy spośród arbitrów Podkolegium Żarsko - Żagańskiego, którzy prowadzą mecze najniższej klasy rozgrywkowej w woj. lubuskim okazał się Mariusz Niedzielan, który wraz z Maciejem Laskowskim, Adrianem Mazurkiem i Edwinem Petluszewskim będzie walczyć o awans do wyższej klasy rozgrywkowej podczas zbliżających się egzaminów Lubuskiego Kolegium Sędziów w dniu 18 czerwca br.

W rozwinięciu prezentujemy czołówkę klasyfikacji po odbytym sezonie.

Grześkowiak za Budowskiego

• autor: admin, 2016-06-11 09:02

W dniu wczorajszym w Urzędzie Gminy w Żarach odbyło się Walne Zgromadzenie Sprawozdawczo Wyborcze Podokręgu Żary. Ustępującego przewodniczącego żarskiego Podokręgu Jana Budowskiego zastąpi wybrany przez Kluby na kolejną kadencję Marcin Grzeskowiak

foto: facebook.com

Termin egzaminu poprawkowego sędziów Klasy B

• autor: admin, 2016-06-10 14:21

Informujemy, że letni egzamin poprawkowy (zaliczeniowy) sędziów Klasy B odbędzie się we wrześniu.

Jubileusz 1000 zawodów kol. Roberta Goc

• autor: admin, 2016-06-07 12:57

4 czerwca przy okazji meczu o mistrzostwo lubuskiej klasy "A gr. IV w którym Unia Kunice podejmowała Nysę Przewóz kol. Robert Goc przeprowadził swoje 1000 zawody w karierze jako sędzia piłkarski. Wcześniej jako piłkarz rozegrał dziesiątki meczy w barwach III ligowego Piasta Iłowa.

Kolega Robert w minioną sobotę w Kunicach pełnił funkcję sędziego asystenta w roli której przed kilkoma laty z powodzeniem występował na czwartoligowych boiskach u boku Krzysztofa Urbana.

Robert, przy tej okazji życzymy Tobie (przynajmniej) kolejnego 1000 meczy do przeprowadzenia na boiskach piłkarskich.

Spotkanie Unii z Nysą zakończyło się deklasacją zespołu z Przewozu 6:1.

Fotorelacja - TUTAJ

PZPN