Podkolegium Żarsko - Żagańskie - strona oficjalna

Aktualnoci

PZPN ZAWIESIŁ ADAMA LYCZMAŃSKIEGO I ROBERTA MAŁKA

• autor: PH, 2012-09-18 11:56

Sędziowie Adam Lyczmański i Robert Małek nie będą prowadzić meczów T-Mobile Ekstraklasy do 19 października - informuje Polski Związek Piłki Nożnej.

Decyzję podjął w poniedziałkowy wieczór Zarząd Kolegium Sędziów PZPN. Obaj sędziowie zostali zawieszeni za rażące błędy, jakich dopuścili się w ostatniej kolejce T-Mobile Ekstraklasy. Lyczmański, który prowadził mecz Pogoń Szczecin - Wisła Kraków straci też status sędziego międzynarodowego. W 2013 roku jego miejsce zajmie Paweł Raczkowski.

Ponadto, sędzia Michał Mularczyk za rażące błędy w meczu Arka Gdynia - Bogdanka Łęczna oraz obserwator tego spotkania Władysław Popczyk za nieadekwatną ocenę wystawione sędziom i spotkanie z nimi poza stadionem, w drodze powrotnej po zakończeniu spotkania, zostali przesunięci z pierwszej do drugiej ligi.

źródło: eurosport.onet.pl

Kipsta F700