Podkolegium Żarsko - Żagańskie - strona oficjalna

Duże zmiany w KS Promień

• autor: admin, 2016-06-16 09:16

W dniu 15 czerwca 2016 roku odbyło się Walne Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze Klubu Sportowego Promień, na którym wybrano nowy zarząd. W jego skład weszli: Jacek Mondorowicz, Henryk Krzemiński, Piotr Hakman, Tomasz Kowalczyk i Włodzimierz Ściebura.

W-ce przewodniczącym Komisji Rewizyjnej KS Promień został wybrany żarsko - żagański arbiter - Mieczysław Witkowski.

Tuż po walnym odbyło się pierwsze zebranie, na którym nowy zarząd ukonstytuował się, a poszczególnym członkom przydzielono określone zadania. Nowym prezesem Klubu Sportowego Promień Żary został Jacek Mondorowicz, wiceprezesem Henryk Krzemiński, natomiast sekretarzem Piotr Hakman.

Przypomnijmy, że w zakończonym sezonie Promieniowi Żary nie udało się utrzymać w lubuskiej IV lidze i w przyszłych rozgrywkach ekipa z Żar występować będzie w zielonogórskiej klasie okręgowej.

źródło: własne,  www.promienzary.com
foto: